Vše je snazší s myčkami Haier

Myčky zdokonaleného vzhledu, který splňuje všechny potřeby. V široké nabídce jsou modely s důmyslně navrženým elektronickým ovládáním nabízející praktické, snadno použitelné funkce. Nabízejí také časovač spuštění mytí, který vám umožní naprogramovat přesnou dobu, kdy se spustí mycí cyklus.

Proč si koupit myčku?

  • Mytí v myčce je mnohem hygieničtější než ruční. Myčka myje nádobí při teplotě až 70°C, což při běžném mytí nedokážete
  • umyté nádobí je dokonale suché a lesklé
  • při mytí nejúspornější modely spotřebují pouze 16 litrů vody na umytí 12 jídelních sad! Běžná spotřeba vody při takovém množství nádobí je až 80 litrů
  • malé množství vody spotřebuje na ohřátí malé množství energie!
  • ... a 14 dní, které ročně věnujete ručnímu mytí nádobí, můžete strávit mnohem příjemněji

V závislosti na prostoru, který máte na myčku nádobí, nabízíme dvě základní velikosti
- široké myčky (60 cm) s kapacitou náplně 12 souprav
- úzké myčky (45 cm) s kapacitou 9 souprav

Myčky se pohodlně a snadno plní díky universálním košům . Bezpečně drží vaše nádobí a poskytují dostatek prostoru dokonce i pro nejobjemnější nádoby, pánve, tácy či servírovací talíře.
Spodní koš se sklopitelnými držáky poskytuje dostatek prostoru pro hrnce i pánve. Po sklopení některého z držáků získáte prostor pro objemnější nádoby.
Horní koš vám umožní vytvořit to správné místo pro vysoké i menší sklenky, mísy a šálky. Je v něm i speciální klapka pro dlouhé kuchyňské náčiní. Vysoké boční stěny jsou jistotou, že malé talířky jsou umístěny skutečně pevně a bezpečně. Potřebujete-li mít prostor pro větší pánve, můžete horní koš zvýšit nebo snížit.