Chlazení

Chlazení

Komplexní péče o potraviny

Vyberte si svůj spotřebič

Chladničky Haier mají své místo v domácnostech po celém světě, protože splňují všechny náročné požadavky zákazníků. Zaujmou Vás designem, vysokou variabilitou vnitřního prostoru, jednoduchostí používání a možnost spolehnout se na elektronickou kontrolu skladování potravin.

Fuzzy logika – Inteligentní funkce

Unikátní technologie Fuzzy logika dává chladničkám inteligenci. Vaše chladnička myslí za Vás a optimálně nastaví teplotu dle množství vložených potravin . A tím šetří energii a životní prostředí. Unikátní technologie Fuzzy logika dává chladničkám inteligenci. Vaše chladnička myslí za Vás a optimálně nastaví teplotu dle množství vložených potravin . A tím šetří energii a životní prostředí.

Funkce ATD-dva mrazáky

Dva na sobě nezávislé mrazící prostory a v každém máte jiný stupeň mražení. Pro hluboko zmražené a dlouhodobě uskladňované potraviny prostor s teplotami -16°C až -26°C.Pro potraviny k častějšímu použití je zde oddíl s teplotou od -3°C do -18°C který vám umožní okamžité rozmrazení potravin,jednodušší porcování a zkrátí přípravu Vašich pokrmů.

Systém „Active Cooling“

Bez ventilátoru je teplota v běžné chladničce nerovnoměrná, protože teplejší vzduch proudí směrem nahoru. Systém Active Cooling firmy Haier tento problém řeší tak, že ventilátor rozhání studený vzduch do celého prostoru chladničky. Elektronická čidla pomáhají udržovat v celé chladničce vyrovnanou teplotu. Vaše potraviny jsou čerstvé po delší dobu a neztrácí vitamíny.